|
1. Opblaasbare afsluiters
1.1 Opblaasbare rioolafsluiters
Compacte lichtgewicht opblaasbare rioolafsluiters
Buitink Technology heeft een alternatief type opblaasbare rioolafsluiter ontwikkeld. Het betreft een afsluiter die in opgevouwen toestand heel compact is, flexibel (geen stijve delen), licht in gewicht en met één persoon hanteerbaar.
Deze opblaasbare afsluiters van Buitink Technology hebben een aantal voordelen:
- Zeer compact in opgevouwen toestand.
- Relatief licht in gewicht. Een afsluiter met een diameter van 1,8 meter weegt slechts circa 35 kg!
- Ook geschikt voor ovale rioolbuizen.
De afsluiters worden volledig in eigen fabriek gebouwd en wij kunnen in het algemeen binnen heel korte termijn ook maatwerk leveren!
1.2 Opblaasbare schijfvormige buisafsluiter
Ook voor situaties waar bijvoorbeeld een buis moet worden afgesloten (bijvoorbeeld tijdens het reinigen of vullen met rook) hebben wij lichtgewicht en compacte oplossingen te bieden.
Zie de bijgaande foto’s van een buisafsluiter met een diameter van 150 cm. Deze kan bijvoorbeeld in een verticale buis worden gebracht door een kleine opening (mangat) en opgeblazen worden waarbij de schijf zich in de buis klemt en deze afsluit. Dit type afsluiter kan bijvoorbeeld worden ingezet tijdens reinigings-werkzaamheden van buizen.
|

Buisafsluiter opgeblazen
|

Buisafsluiter opgeblazen
|
|

Buisafsluiter leeg |

Buisafsluiter leeg
|
1.3 Opblaasbare compact flexafsluiters
Ook voor situaties waar slechts een heel beperkte toegang is tot een buis die dient te worden afgesloten, hebben wij oplossingen.
Hiertoe maken wij de zogenaamde opblaasbare compact flexafsluiters. Deze worden van een rekbaar materiaal gemaakt, dat in opgerolde of gevouwen toestand uiterst compact is. Zo kan een afsluiter met een diameter in opgeblazen toestand van ongeveer 200 mm in een gat van niet meer dan 70mm worden ingebracht. Zie bijgaande foto’s.

‘’Ons afval- en restmateriaal wordt aangeboden aan Texyloop voor recycling’’

|